Penzion

Nově zrekonstruovaný penzion je v provozu od července 2009. Nabízí ubytování ve dvoulůžkových , třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích se společným sociálním zařízením na chodbě, k dispozici je dále jeden apartmán (dvoulůžkový pokoj) se samostatným WC, koupelnou, TV a možností přistýlky. Celková aktuální kapacita penzionu je 27 lůžek, je vhodný pro podniková školení, kolektivy i rodinou dovolenou. K penzionu je přilehlé parkoviště, venkovní zahrádka s posezením pro cca 50 osob, k dispozici je také úschovna jízdních kol, v přízemí se nachází restaurace s nekuřáckým salonkem a bar. Host má i možnost zakoupení snídaně dle nabídky v ceně 70,-kč Penzion je nekuřácký. Po dohodě, lze ubytovat i se psem.

Typ pokoje Počet pokojů Cena/osoba/noc
2 lůžkový 3 300,00 Kč
3 lůžkový 1 300,00 Kč
4 lůžkový 2 300,00 Kč
apartmán  pro dvě osoby s možností  přistýlky ( wc, vana, Tv ) 400,00 Kč

NOVĚ I MOŽNOST BYTU!!!

PLNĚ VYBAVENÝ BYT S KOUPELNOU, OBYVACÍM POKOJEM A LOŽNICÍ + KUCHYNĚ A WC. S KAPACITOU ,PRO 2 OSOBY S MOŽNOSTI PŘISTÝLKOU PRO 1- 2 OSOBY. CENA PRO 2 OSOBY NA 1 NOC 1200,- S PŘISTÝLKOU 1600,-

  • Slevy pro skupiny , školy , svatby....
  • Děti do 5 let - ubytování ZDARMA
  • Děti od 6 do 10 let - snížená cena - 150,-/dítě/noc
  • možnost za poplatek 50,- kč televize na pokoj
  • UBYTOVÁNÍ JE MOŽNÉ OD 13:00 HODIN DO 19:00 HODIN
  • POKOJ JE NUTNO VYKLIDIT DO 11:00 HODIN


Vzhledem k tomu, že naše ubytovací zařízení není vybaveno pro soužití se zvířaty, není bohužel možné přechovávat zvířata na pokojích. Tímto se Vám i Vašim domácím mazlíčkům omlouváme ..

Stravování je možné formou snídaní v ceně 70,-/osoba. Obědy, večeře a jiné občerstvení Vám rádi poskytneme v restauraci, která se nachází v přízemí budovy. Nabízíme i ubytování s polopenzí.

 

Kolem penzionu vede nesčetné množství cyklostezek a turistických tras, nedaleko se nachází brněnská přehrada, po které je možno udělat si výlet lodí k hradu Veveří nebo navštívit zoologickou zahradu v Brně. Milovníky přírody jistě uchvátí přírodní park Bílý potok, rybáři si přijdou na své ve vodách řeky Svratky, zajímavá může být také návštěva muzea Jarošův mlýn, které se nachází přímo ve Veverské Bítýšce.

Klikněte zde pro úpravu nadpisu